Bývalý kapitán United to povedal na rovinu: Sú to tí istí hráči, čo hodili Mourinha pod autobus

Paul Pogba a Ole Gunnar Solskjaer
Paul Pogba a Ole Gunnar Solskjaer

MANCHESTER - Bývalý kapitán Manchestru United Roy Keane bol počas včerajšieho derby šlágru hosťom v štúdiu Sky Sports a povedal svoj pohľad na momentálnu situáciu v tíme manažéra Ole Gunnara Solskjaera. Keane varuje, že súčasní hráči United hodia nórskeho kouča „pod autobus“, presne tak ako to urobili bývalému portugalskému manažérovi Josému Mourinhovi.

United prehrali sedem z posledných deviatich súťažných zápasov prvýkrát od roku 1962, takže kritika na tím z červenej časti Manchesteru sa výrazne stupňuje. 

"Pogba je talentovaný, ale hovoríme tú istú vec dokola a dokola. Veľakrát sme ho videli počas zápasu, že nešprintuje a nevracia sa späť. Pre United je veľký problém. On už skúsený je. Hral veľké súťaže a vyhral veľké trofeje. Podľa toho čo vidím, si nemyslím, že ide príkladom. No neviem, aký je na tréningu alebo cestou na zápas, len to čo vidím. Spomenul reč tela a hrdosť, to ale v jeho výkonoch nevidím. Moje oči ma neklamú. Neverím, ani jednému slovu čo povedal (pozn.redaktora: ospravedlnenie po vysokej prehre s Evertonom). Vždy ma zaujmú komentáre po zápase, keď povedia, že na ďalší zápas budeme pripravení. Mali by ste byť pripravený na každý zápas. Nezáleží na tom, či hráte za Man United alebo Altrincham. Musíte byť pripravený na každý zápas," povedal kriticky Keane.

"Nemyslím si, že keď počkáme, tak uvidíme od týchto hráčov skvelú reakciu. Sú to tí istí hráči, čo hodili Mourinha pod autobus a zjavne to isté urobia aj Olemu. Leopardi nemenia svoje škvrny. Je tu príliš veľa podvodníkov, na to aby sa United vrátili na vrchol. Dokonca aj to o čom diskutujeme, to že sa Man United pokúša skončiť na štvrtom mieste ukazuje to, aké štandardy sa zmenili na ihrisku, aj mimo neho," dodal bývalý búrlivák z futbalových trávnikov.

 

Tagy: Manchester United Paul Pogba Roy Keane

Kompletné výsledky a aktuálna tabuľka Priemier League
Zdroj:
sportky.sk
Foto:
SITA/AP - Matt Dunham

DISKUSIA