VIDEO Z Hamšíka sa išli v Baku zblázniť: Cestu do autobusu mu spravila až polícia

Kapitán Marek Hamšík sa raduje po strelení tretieho góluKapitán Marek Hamšík sa raduje po strelení tretieho gólu Zdroj: TASR - Pavel Neubauer

BAKU - Slovenskí futbaloví reprezentanti zvíťazili v azerbajdžanskom Baku nad domácim národným tímom 5:1 v utorňajšom dueli kvalifikácie o postup na budúcoročné majstrovstvá Európy. V tabuľke E-skupiny tak majú po troch stretnutiach na konte šesť bodov a priaznivé skóre 7:2.

Ústrednou postavou duelu bol kapitán Marek Hamšík, ktorý strelil 23. a 24. gól v najcennejšom drese. Dostihol a následne aj prekonal doterajšieho rekordéra Róberta Vitteka. 

A čo bol pre fanúšikov v Bakcell aréne najväčší zážitok? No predsa vidieť Marekiara. Už počas zápasu časť sektora domácich fanúšikov zborovo kričala - Hamšík, Hamšík - na čo slovenský reprezentant zdvihol ruku a poďakoval im za podporu.

Po zápase prechádzali hráči cez mixzónu, ktorá bola vonku priamo pred tribúnou. Vidieť naživo rozhovory s hráčmi tak mali aj bežní fanúšikovia. Lenže cestou z útrob štadióna sa s nimi mohli dokonca aj odfotiť alebo si vypýtať podpis.

Enormný záujem zo strany Azerbajdžancov bol o Milana Škriniara, ale keď prišiel Hamšík, ocitol sa v obkľúčení, z ktorého nebolo úniku. Prijal desiatky žiadostí o fotky, ale Marek sa potreboval dostať do autobusu. Pomohla až prítomnosť ochrankára a polície, ktorá ho z rúk nadšeného davu musela doslova vytrhnúť.

Fotogaléria k článku Počet fotiek: 5
Viac o téme: Marek Hamšík Slovensko Azerbajdžan
  • Autor: © Zoznam
  • FOTO: TASR - Pavel Neubauer; VIDEO: Športky
  • Zdroj: SITA, športky

Súvisiace články