VIDEO Thiem nechápe, prečo tak veľmi vyletel na božskú Serenu: Rád by som jej to vynahradil

Dominic ThiemDominic Thiem Zdroj: SITA/AP/Michel Euler

LONDÝN - Rakúsky tenista Dominic Thiem sa chce zmieriť so Serenou Williamsovou, do ktorej sa pustil na Roland Garros, kde ho usporiadatelia donútili kvôli americkej hviezde predčasne ukončiť tlačovú konferenciu.

Porazený finalista z parížskej antuky by si s bývalou svetovou jednotkou rád zahral zmiešanú štvorhru na Wimbledone či na US Open.

Williamsová si chcela po prekvapivom vyradení v treťom kole s krajankou Sofiou Keninovou odbiť mediálne povinnosti čo najskôr a nechcela čakať v tlačovom centre. Organizátori turnaja preto vyzvali Thiema, aby uvoľnil ponáhľajúcej sa Američanke miestnosť. Rakúšan potom tenistku obvinil, že "odhalila svoju zlú povahu".

"Asi to nebola jej chyba. Keď sa na to pozriem spätne, je smiešne, že sa takáto organizačná chyba stane na grandslamovom turnaji. Teraz len nechápem, že som tak veľmi vyletel," uznal Thiem. "To, čo dosiahla, považujem za neuveriteľné, senzačné. Rád by som jej to vynahradil v mixe vo Wimbledone alebo na US Open," dodal na adresu majiteľky 23 grandslamových titulov vo dvojhre, 14 vo štvorhre a dvoch v mixe.

Serena Williamsová Galéria fotiek (2) Zdroj: SITA/AP/Christophe Ena

Viac o téme: Serena Williamsová Dominic Thiem Roland Garros 2019
  • Autor: © Zoznam
  • FOTO: SITA/AP/Michel Euler; VIDEO: Eurosport
  • Zdroj: ČTK

Súvisiace články