VIDEO Škriniar iba pozeral: 17-ročná hviezdička United na Slováka vytiahla parádičku ala Zidane

Milan Škriniar a Daniel James
Milan Škriniar a Daniel James

SINGAPUR - Futbalisti talianskeho celku Inter Miláno, v základe ktorého odohral celý zápas aj slovenský reprezentant Milan Škriniar, podľahli v prípravnom súboji v rámci dlhodobej súťaže International Champions Cup v Singapure Manchestru United najtesnejším rozdielom 0:1. O víťazovi stretnutia rozhodol v 76. minúte striedajúci Mason Greenwood, ktorý sa postaral o jediný presný zásah zápasu.

17-ročný talent Manchestru sa na ihrisko dostal v 63. minúte, kedy nórsky kormidelník Ole Gunnar Solskjaer z hracej plochy stiahol Anthonyho Martiala. Greenwood, ktorý sa stal hrdinom stretnutia na Národnom štadióne, potvrdil viackrát svoje kvality a tiež preveril defenzívne schopnosti slovenskej reprezentačnej opory Milana Škriniara. 

V 86. minúte si Slováka mladíček vychutnal, keď v priamom súboji predviedol parádičku nápadne pripomínajúcu známu fintu francúzskej legendy Zinedina Zidana. Škriniar sa k zastaveniu protihráča nedostal a len bezmocne sa prizeral ďalšiemu postupu veľkého talentu Manchestru United.  


Tagy: Manchester United Inter Miláno Milan Škriniar Zinedine Zidane International Champions Cup Mason Greenwood

Zdroj:
športky
Foto:
SITA/AP - Danial Hakim; Video: SPORTS MAX

DISKUSIA