FOTO Vlhová obohatila kondičnú prípravu na novú sezónu: Takto ste našu hviezdu ešte nevideli

Petra Vlhová
Petra Vlhová

BRATISLAVA - Slovenská lyžiarska hviezda Petra Vlhová sa po chvíľkach oddychu v slnkom zaliatej Barcelone vrátila domov, kde svedomito pokračuje v tréningovej príprave na nadchádzajúcu sezónu. Do kondičnej prípravy pred novým ročníkom zaradila aj ďalší prvok, ktorý by mal jej tréningový plán výrazne obohatiť.

Vlhová sa fanúšikom na sociálnych sieťach pochválila fotografiou, na ktorej je v na mieru vyrobenom profesionálnom kajaku s pádlom v ruke. K fotu pridala aj veľavravné slová. 

Vlhová nazbierala v uplynulej zimnej sezóne 2018/2019 dovedna 14 pódiových umiestnení vo Svetovom pohári (5-6-3), čo sa premietlo do rekordného zisku 1355 bodov a druhej priečky v celkovom poradí za fenomenálnou Američankou Mikaelou Shiffrinovou. Druhá skončila aj v sumárnom hodnotení slalomu a tiež obrovského slalomu. Dlhodobo stabilnú formu demonštrovala medzitým už 24-ročná Liptáčka aj na majstrovstvách sveta vo švédskom Aare, odkiaľ odišla ako držiteľka troch cenných kovov. Zlato získala v obrovskom slalome, striebro v alpskej kombinácii a bronz v slalome.


Tagy: Petra Vlhová

Zdroj:
športky, SITA
Foto:
TASR/Dušan Hein

DISKUSIA