VIDEO Pomsta za chrapúnstvo McGregora: Tohto chudáka sme kedysi podporovali!

Conor McGregor
Conor McGregor

DUBLIN - Kontroverzný zápasník Conor McGregor má za sebou minulosť plnú úspechov ale aj výtržníctva. "Trashtalk" je jedna vec, ale jeho agresia sa neprejavuje iba vo vyhláseniach, ale aj činoch. Rozbíjanie okien, hádzanie stoličiek a naposledy dokonca útok na postaršieho pána. Tentoraz to už McGregor prepálil a reakcia barmanov prišla krátko po odhalení zákerného útoku.

Írsky bojovník sa dostal do konfliktu s hosťom v pohostinstve, kde si vychutnával svoju vlastnú whiskey spoločne s priateľmi. Jeden z hostí odmietal ponuku na pohárik McGregorovej Proper No. Twelve. Konflikt prišiel do bodu, kedy skúsený zápasník udrel nič netušiaceho staršieho muža rovno do tváre. Nečakaný útok mužom síce nezamával, ale bol to poriadne tvrdý úder. Podľa írskych médií však muž predsa len utrpel nešpecifikované poranenia, kvôli ktorým viacero dní nemohol opustiť dom.


McGregor zákerne napadol nič netušiaceho starého muža sediaceho na bare


Verejnosť podlý útok odsúdila a na McGregora sa začala valiť lavína kritiky. Niektorí barmani sa rozhodli prestať predávať spomínanú značku whiskey. Jeden dokonca zobral všetky fľašky, ktoré mal, a vylial ich do záchoda. "Tohto chudáka sme kedysi všetci podporovali. Jeho whiskey teraz patrí do záchoda. Do pekla s Proper No. Twelve, v tomto bare sa už nikdy predávať nebude," reagoval rozhorčený majiteľ baru.


Tagy: Conor McGregor

Zdroj:
športky
Foto:
TASR/AP/John Locher; Video: Youtube

DISKUSIA