VIDEO Dobrodošli, slavenska braća: Vatreni prileteli, vzorný a skromný Modrič zaujal najviac!

O autogram Luku Modriča bol obrovský záujemO autogram Luku Modriča bol obrovský záujem Zdroj: SITA/Martin Medňanský

BRATISLAVA - Slovensko-balkánsky futbalový sviatok v Trnave sa už nezadržateľne blíži. Do výkopu zostáva necelých 24 hodín a v krajine dejiska duelu sa od dnešného popoludnia nachádza aj súper slovenského tímu. Chorváti bezpečne pristáli na bratislavskom letisku, odkiaľ sa presunú do Trnavy.

Prílet Chorvátov sprevádzal aj prirodzený záujem fanúšikov, ktorí sa zhromaždili v príletovej hale letiska Milana Rastislava Štefánika. Od vicemajstrov sveta si pýtali podpisy, sledovali prechádzajúcich hráčov našich balkánskych bratov z Chorvátska. Najvýdatnejšiu pozornosť, pochopiteľne, pútala hviezda číslo jeden menom Luka Modrič z Realu Madrid. 

Svetový záložník sa však nezachoval spôsobom, aký by možno zaujali mnohé iné hviezdy. Sympatický blondiak sa namiesto rýchleho ufujazdenia mimo kamier pristavil pri malých fanúšikoch v šachovnicových dresoch, odfotil sa s nimi a neváhal rozdať zopár podpisov. Následne sa pobral k tímovému autobusu chorvátskeho tímu, no aj tu ešte podržal pero v ruke a počas krátkej chôdze z haly k autobusu poskytol nejaké podpisy. Vzorový prístup skromného Balkánca. 

Dôležitý zápas pre vývoj kvalifikačnej skupiny sa odohrá zajtra od 20:45 hod. v Trnave na štadióne Antona Malatinského. Rozhodovať ho bude skúsený Nemec Felix Brych. Zápolenie medzi Slovenskom a Chorvátskom je absolútne vypredané, očakáva sa príchod 2 350 balkánskych fanúšikov. 

Fotogaléria k článku Počet fotiek: 13
Viac o téme: Luka Modrič Chorvátsko Ivan Perišič Zlatko Dalič
  • Autor: © Zoznam
  • FOTO: SITA/Martin Medňanský; VIDEO: Športky
  • Zdroj: Športky - Ondrej Herceg

Súvisiace články