VIDEO Také niečo sa nedeje ani na dedine: Chuligán napadol kapitána Trnavy priamo na ihrisku!

Jeden z fanúšikov Slovana vbehol na ihrisko a pridal sa k roztržke hráčov oboch mužstiev
Jeden z fanúšikov Slovana vbehol na ihrisko a pridal sa k roztržke hráčov oboch mužstiev

BRATISLAVA - Futbalisti majstrovského Slovana Bratislava zvíťazili v nedeľnom 154. derby 8. kola Fortuna ligy 2019/2020 na Tehelnom poli nad Spartakom Trnava 2:0. O víťazstve "belasých" rozhodli góly slovinského reprezentačného útočníka Andraža Šporara a Srba Dejana Dražiča. Záver vyostreného zápasu však poznačili roztržky, do ktorých sa zapojili aj fanúšikovia belasých.

Všetko sa odohralo v nadstavenom čase, keď Dejan Dražič poistil vedenie domácich na 2:0. Po strelenom góle sa spustila roztržka medzi hráčmi Slovana Bratislava a Spartakom Trnava. Problémom  bolo, že sa to celé udialo pri fanúšikovskom tábore belasých. Niekoľko fanúšikov sa dralo na hraciu plochu, no usporiadateľom sa podarilo zabrániť im v to, až na dvojicu chuligánov.

Jeden z nich uštedril kopačku práve rumunskému kapitánovi Bogdanovi Mitreovi. Na viac sa už nezmohol, nakoľko promtne zakročili usporiadatelia. To však nemení nič na veci, že takéto situácie sa už nedejú ani v dedinských súťažiach. Veď posúďte sami: 

Na novom Tehelnom poli bola aj početná divácka kulisa. Derby zápas si prišlo vychutnať až 14.933 divákov. Nechýbala ani výborná atmosféra, o ktorú sa najmä postarali oba fanúšikovské tábory.


Tagy: Spartak Trnava fanúšikovia ŠK Slovan Bratislava

Kompletné výsledky a aktuálna tabuľka Fortuna ligy
Zdroj:
športky
Foto:
TASR - Pavel Neubauer; Video: Športky

DISKUSIA