VIDEO Prepnutý chuligán Slovana: Šialený skok z hornej tribúny a pád na ľudí!

Fanúšik Slovana preskočil zábradlie
Fanúšik Slovana preskočil zábradlie

BRATISLAVA - V poradí 154. ligové derby medzi Slovanom Bratislava a Spartakom Trnava doteraz rezonuje v médiách. Smutné je, že nie kvôli futbalu, ale chuligánom na štadióne. Tí nerešpektovali viacnásobné upozornenia hlásateľa a usporiadateľov a narušovali priebeh zápasu. Vrcholom všetkého bol útok jedného chuligána na kapitána Trnavy Bogdana Mitreu.

Hlásateľ musel oba tábory niekoľkokrát vyzývať, aby sa zdržali hanlivých skandovaní, používania nepovolenej pyrotechniky či hádzania predmetov na hraciu plochu.

Najväčšie emócie vzbudila šarvátka hráčov po druhom góle Dejana Dražiča v nadstavenom čase druhého polčasu pod domácim kotlom. Práve tam došlo k spomínanému ataku na kapitána "andelov". Chvalabohu, že usporiadateľom utiekol "iba" jeden chuligán. Na hraciu plochu sa totiž tlačilo viacero jednotlivcov. Málokto si všimol, že jeden zo slovanistických ultras sa chcel predrať na hraciu plochu tak veľmi, že mu v tom neprekážalo ani zábradlie horného podlažia tribúny:

Správanie jednotlivých fanúšikov odsúdili oba kluby, ale aj Únia ligových klubov, o ktorých tvrdia, že pokazili dojem z celého zápasu. Vedenie Slovana taktiež udelí doživotné zápasy na domáce a vonkajšie zápasy jednotlivcom, ktorí budú identifikovaní na kamerových záznamoch.


Tagy: FC Spartak Trnava ŠK Slovan Bratislava

Kompletné výsledky a aktuálna tabuľka Fortuna ligy
Zdroj:
športky
Foto:
Športky; Video: Športky

DISKUSIA