VIDEO Slovanistickí chuligáni opäť v akcii: Fanúšika Trenčína kopali do hlavy!

Fanúšikovia Slovana BratislavaFanúšikovia Slovana Bratislava Zdroj: TASR/Milan Drozd

ŽILINA - Ďalší zápas a ďalšie vyčíňanie jednotlivcov z belasej šlachty! Chuligáni bratislavského Slovana sa opäť činili po triumfe v nedeľňajšom záverečnom stretnutí 9. kola Fortuna ligy 2019/2020 v Žiline nad "domácim" mužstvom AS Trenčín 4:2. Na mušku si zobrali fanúšika AS Bratislava.

Fanúšik ešte pred zápasom dal na sociálnu sieť Facebook provokáciu pred zápasom. "Dnes dáme neonacistom a belasej šlachte na papuľu. Verím, že nie iba morálne, ale aj výsledkom. AS Trenčín vs. Hanba Slovenska, hovorí Bratislavčan," napísal k fotke, na ktorej drží vydražený dres Trenčína k 75. výročiu SNP.

Ako však hovorí na videu, ktoré taktiež pridal po zápase, údajne si ho odchytili dvaja fanúšikovia Slovana a dali mu to poriadne "vyžrať." "Keď som vychádzal zo štadióna, vymákli si ma dvaja slovanistickí fanúšikovia, skopali ma do hlavy a ukradli šál," hovorí Branislav. Za to, že nemá väčšiu ujmu na zdraví, ďakuje aj kamarátovi Erikovi, s ktorým samotné video natočili. Zároveň sa posťažoval, že na štadióne bol kopec policajtov, no po incidente museli na nich čakať 10 minút. 

Viac o téme: AS Trenčín ŠK Slovana Bratislava
  • Autor: © Zoznam
  • FOTO: TASR/Milan Drozd
  • Zdroj: športky

Súvisiace články