VIDEO Hviezda svetového futbalu v obrovskom maléri: Fyzický útok na čiarového rozhodcu!

Franck Ribery
Franck Ribery

FLORENCIA- Bývalý francúzsky futbalový reprezentant Franck Ribéry dostal v talianskej lige červenú kartu za napadnutie rozhodcu a hrozí mu vysoký trest. 36-ročný záložník Fiorentiny po nedeľnom zápase s Laziom Rím protestoval proti víťaznému gólu hostí v podaní Cira Immobileho a pri odchode do kabín dvakrát strčil do čiarového rozhodcu.

Ribéry sa navyše predtým dostal do konfliktu i s trénerom Vincenzom Montellom, pretože nesúhlasil s tým, že desať minút pred koncom bol striedaný. "Vyzeral unavene, takže možno bol naštvaný, pretože chcel striedať skôr," žartoval kouč v rozhovore pre Sky Sports. "Sám som bol útočník, takže viem, aké to je, keď vás vystriedajú. Páči sa mi jeho zaujatie a vášeň," dodal. 

Ani Montella nesúhlasil s víťazným gólom, ktorý strelil Ciro Immobile minútu pred koncom, pretože mu predchádzal faul. "Nerozumiem tomu. Máme tu video, ide o rozhodujúci moment v závere zápasu, tak prečo sa na to nepozrieť," uviedol Montella. 

"Rozhodcovi som potom povedal: Keď sa po zápase pozriete na incident a usúdite, že to nebol faul, kúpim vám kávu. Keď budete naďalej presvedčený, že to bol faul, kúpite kávu vy mne. Keby sa išiel na to pozrieť hneď, tak by možno rozhodol rovnako, ale aspoň by sme mali tú istotu," prehlásil bývalý útočník Empoli, Janova, Sampdorie, AS Rím a Fulhamu. 

 


Tagy: Franck Ribéry Lazio Rím ACF Fiorentina

Kompletné výsledky a aktuálna tabuľka Serie A
Zdroj:
ČTK
Foto:
SITA/AP/Claudio Giovannini; Video: Twitter/Val Migliaccio

DISKUSIA