Napajedený Dúbravka nemienil skrývať hnev: Sme sklamaní, nepredviedli sme nič

Martin Dúbravka
Martin Dúbravka

BIRMINGHAM - Vidieť rozhnevaného slovenského reprezentačného gólmana Martina Dúbravku, to sa na futbalových trávnikoch tak často nevidí. V pondelňajšej dohrávke 13. kola anglickej Premier League však 30-ročného brankára Newcastlu United rozčertila situácia z 36. min, po ktorej "straky" inkasovali zásah na konečných 0:2.

Newcastle sa po 13. kole nachádza na 14. pozícii v tabuľke Premier League. Dúbravka sa po stretnutí prišiel poďakovať fanúšikom hostí, ktorí merali cestu do Birminghamu, a jednému z nich podaroval svoj dres.

"Pochopiteľne, sme sklamaní, pretože sme prehrali. Mrzí nás najmä spôsob, akým sme Aston Ville podľahli. Na ihrisku sme dnes nepredviedli nič, domáci mali príliš veľa voľného priestoru... Všetci si uvedomujeme, že si vieme počínať omnoho lepšie," poznamenal v rozhovore pre klubovú televíziu Dúbravka, ktorý sa v 32. min trochu nechal nachytať pri priamom kope Íra Conora Hourihana.

"Kiežby si Conor nechal podobný zásah aj na 26. marca 2020 a semifinále play-off Ligy národov," objavilo sa okamžite na fanúšikovskom twitterovom konte írskej reprezentácie, ktorá bude súperom Slovákov v spomenutom prvom súboji o ME 2020.


Tagy: Newcastle United Martin Dúbravka

Zdroj:
SITA
Foto:
SITA/AP/Rui Vieira

DISKUSIA