VIDEO Sivko, navždy v mojom srdci: Emotívny odkaz od priateľa zosnulému reprezentantovi (†17)

Tragický zosnulý Adrián Sivoň (†17)
Tragický zosnulý Adrián Sivoň (†17)

GRONINGEN - Mladý slovenský futbalista Tomáš Suslov momentálne kope za mužstvo Groningenu U19 a v poslednom zápase sa presadil po premenenej penalte. Tento pokutový kop však nebol hocijaký. Venoval ho tragicky zosnulému kamarátovi a mládežníckemu reprezentantovi Slovenska Adriánovi Sivoňovi, ktorý zomrel počas minulého víkendu.

"Tento gól je pre teba," napísal na svojom Instagrame. Počas emotívnej oslavy ukázal tričko, na ktorom bolo napísané "„Sivko, navždy budeš v mojom srdci.“ 

Adrián Sivoň zomrel vo veku 17 rokov po tom, ako vypadol zo školského internátu. So spoluhráčmi sa pritom pripravovali na zápas, ktorý mali behom toho víkendu odohrať. 17-ročný futbalista začínal svoju kariéru v rodnom Námestove a následne viedli jeho kroky do Trenčína, odkiaľ v roku 2018 prestúpil do Ružomberka.

V mladšom a neskôr aj staršom doraste bol stabilnou oporou zadných radov a vďaka svojim výkonom býval pravidelne nominovaný do mládežníckych reprezentačných výberov. Naposledy spolu so svojimi tromi spoluhráčmi z klubu zasiahol do víťazného dvojzápasu slovenskej „osemnástky“ v Rumunsku.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

This goal is just for you

Príspevok, ktorý zdieľa Tomáš Suslov (@tomas_suslov),

 


Tagy: Adrián Sivoň Tomáš Suslov

Kompletné výsledky a aktuálna tabuľka Fortuna ligy
Zdroj:
športky
Foto:
Facebook/Adrián Sivoň; Video: Instagram/Tomáš Suslov

DISKUSIA