Nezabudnuteľný zážitok: Toto čaká Poprad v predvianočný čas

POPRAD - Popradská ARÉNA bude dejiskom SHOW, ktorá ňou opäť otrasie. Už 21. decembra prinesie najstaršia, najstabilnejšia a najférovejšia MMA organizácia na Slovensku PIT CAGE FIGHTING do Popradskej Arény ďalšie zo svojich nezabudnuteľných podujatí.

Nikto z bojových organizácií na Slovensku sa nemôže pýšiť číslom, ktoré určuje poradie uskutočneného podujatia ako MMA organizácia PIT CAGE FIGHTING, ktorá predstaví svoju skvelú SHOW už po dvadsiatyprvýkrát.

PCF 21 s podtitulom NEW ERA odštartuje novú kapitolu tejto úspešnej organizácie.

Nezabudnuteľné to bude v Popradskej Aréne po všetkých stránkach a fanúšikovia, ktorí rozmýšľajú či si nájsť cestu do tejto krásnej arény, by nemali váhať, pretože sa môže stať, že ostanú pred jej bránami. Z dôvodu kapacity haly, ktorá ponúka celkovo len 2900 voľných miest a zo skúseností organizátorov sú vianočné eventy PCF vždy vypredané.

Špičková fightcard, unikátna svetelná a zvuková show, vynikajúce služby pre všetkých divákov – to je len zlomok toho, čo ponúka toto nezabudnuteľné podujatie pod názvom.

PCF 21 NEW ERA, 21.december 2019, POPRAD ARENA

Vstupenky na tento zážitok si vieš pohodlne zakúpiť na Predpredaj.sk, alebo v každom Telekome na Slovensku, a taktiež priamo v Popradskom OC FORUM na informáciách.

Viac informácií nájdeš na www.pcf.sk.


Zdroj:
PR článok
Foto:
PCF

DISKUSIA