Košice sa predsa len dohodli s Trenčínom: Cenná posila chce u fanúšikov vzbudiť hrdosť

Juraj Bezúch v drese Trenčína
Juraj Bezúch v drese Trenčína

BRATISLAVA - Slovenský hokejový útočník Juraj Bezúch sa natrvalo stal hráčom Dukly Trenčín. Sezónu začal v konkurenčnom HC Košice, ale po štrnástich zápasoch zamieril na hosťovanie pod hrad Matúša Čáka. To malo pôvodne trvať do konca aktuálneho prestupového obdobia, ale napokon sa oba kluby dohodli na zotrvaní Bezúcha v tíme trojnásobného slovenského šampióna.

"Veľmi ma teší, že budem i naďalej 'vojakom' a budem môcť Dukle pomáhať k tomu, aby dosiahla svoj cieľ. Sme skvelá partia a o to viac ma teší, že s týmito ľuďmi môžem hrať aj vo zvyšku sezóny. Urobím všetko pre to, aby sme našim fanúšikom robili len a len radosť, a aby mohli byť na nás hrdí," vyjadril sa Bezúch pre oficiálny web Dukly Trenčín.

Odchovanec skalického hokeja pôsobil v Trenčíne aj v sezónach 2016/17 a 2017/2018. V druhom prípade bol na hosťovaní zo Slovana Bratislava, v ktorého drese odohral aj dva duely v KHL. V aktuálnom ročníku si trenčiansky dres obliekol 32-krát a na konte má 16 bodov za osem gólov a rovnaký počet asistencii. Dukle sa však momentálne príliš nedarí a po sérii troch prehier klesla v tabuľke na piatu priečku. V roku 2020 zatiaľ Bezúch bodoval iba v jednom zápase, keď sa dvoma gólmi podieľal na triumfe 4:2 nad Michalovcami.


Tagy: HK Dukla Trenčín Juraj Bezúch

Kompletné výsledky a aktuálna tabuľka slovenskej Tipsport Extraligy
Zdroj:
SITA
Foto:
SITA/Alexandra Čudnerlíková

DISKUSIA