Ján Mucha má obrovskú podporu hráčov pri kandidátke do VV SFZ: Je to pre mňa záväzok!

Ján Mucha
Ján Mucha

BRATISLAVA - Kandidatúru niekdajšieho brankára slovenskej futbalovej reprezentácie Jána Muchu do výkonného výboru Slovenského futbalového zväzu (VV SFZ) podporuje viac ako 500 hráčov, prevažne profesionálov.

"Teší ma obrovská podpora, ktorú mi vyjadrili hráči z celého Slovenska. Zároveň je pre mňa aj záväzkom, aby som v prípade zvolenia obhajoval ich práva, tak ako to už štyri roky robím v pozícii prezidenta Únie futbalových profesionálov. Verím, že delegáti konferencie SFZ budú rešpektovať vôľu hráčov a na pozíciu zástupcu hráčov vo Výkonnom výbore SFZ zvolia kandidáta, ktorí má ich jednoznačnú podporu," uviedol v tlačovej správe 37-ročný rodák z Belej nad Cirochou.

Mucha sa bude o spomenuté miesto uchádzať ako zástupca hráčov na konferencii SFZ, ktorá sa uskutoční 28. februára v Senci. "Nepovažujem za spravodlivé, aby futbalisti nemali žiadne zastúpenie vo výkonnom výbore SFZ, hoci to vyžaduje Zákon o športe, ktorý je účinný už od 1. januára 2016. Verím, že opätovne nájdeme silu a ukážeme futbalovej verejnosti, že jednotne stojíme za presadzovaním našich práv," povedal nedávno účastník MS 2010 v JAR aj ME 2016 vo Francúzsku.


Tagy: Ján Mucha Slovensko SFZ

Kompletné výsledky a aktuálna tabuľka Fortuna ligy
Zdroj:
SITA
Foto:
sportky.sk

DISKUSIA