VIDEO Najsexi tenistka sveta sa opäť predviedla: Bouchardová veľmi dobre vie, ako zaujať!

Kanadská kráska oznámila veľkú novinku
Kanadská kráska oznámila veľkú novinku

LAS VEGAS – Genie znovu vydráždila fanúšikov! Kanadská superhviezda Eugenie Bouchardová je mimoriadne talentovanou tenistkou. Raketový štart do profesionálneho kolotoča WTA potvrdila finálovou účasťou v All England Clube, kde však jej sen o wimbledonskej trofeji ukončila Petra Kvitová.

Od sympatickej krásky sa potom prirodzene očakávali veľké veci. Grandslamové tituly či stabilná pozícia v najlepšej svetovej desiatke mali byť absolútnou samozrejmosťou. Kariéra už dvadsaťšesťročnej Genie ale nabrala celkom iný kurz. Viac, než čarovaním s raketou v ruke, sa dnes 332. hráčka rebríčka prezentuje extravagantným prejavom na sociálnych sieťach, kde dráždi oči nejedného pána.

Výnimkou nie sú ani posledné týždne, ktoré sú poznačené šírením nebezpečnej pandémie koronavírusu. Eugenie Bouchardová sa k nepríjemnej koronakríze stavia mimoriadne zodpovedne, no nebola by to ona, keby svoju početnú fanúšikovskú obec neprovokovala šteklivými zábermi, ktoré odhaľujú jej bezchybné krivky a dokonalé telo.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

s o c i a l d i s t a n c i n g

Príspevok, ktorý zdieľa Genie Bouchard (@geniebouchard),

Ďalším dôkazom jej nekonečného sebavedomia sú zábery z Mohavskej púšte v americkom štáte Nevada, kde prebádala krásy Red Rock kaňonu. "Sociálny odstup," znel stručný popis fotky, ktorou sa prezentovala na svojom Instagrame. 

Bouchardová je známa tým, že si nedáva servítku pred ústa a nemá problém hovoriť ani o svojich bezprostredných pocitoch. A tak nečudo, že bez vyjadrenia kanadskej hviezdy sa nemohla zaobísť ani aktuálna mimoriadna situácia spôsobená koronavírusom. "Nesťažujem si, no cítim, že karanténa by bola oveľa zábavnejšia s nejakým priateľom," prekvapila atraktívna tenistka, ktorá svojím priznaním spôsobila hotový ošiaľ. Reakcie sa sypali "rýchlosťou svetla", okrem iného aj od austrálskeho búrliváka Nicka Kyrgiosa: "Extrémne sa smejem," nechal sa počuť "enfant terrible" svetového tenisu.

Nový jednoručák v ženskom tenise? 

Netrvalo dlho a bývalá svetová päťka znovu prekvapila. Bouchardová sa prihovorila fanúšikom prostredníctvom sociálnej sieti, kde pridala na prvý pohľad obyčajné video z tréningu. Pri pozornejšom pohľade na hru obdarenej tenistky si však môžeme všimnúť zaujímavú zmenu. "Ahojte ľudia, rýchle oznámenie: Keďže máme pred sebou takú dlhú pauzu, rozhodla som sa zmeniť svoju hru. Prechádzam na hru s jednoručným bekendom! Vždy to bol môj sen hrať jednoručák. Som nadšená,“ napísala zrejme najsexi tenistka okruhu WTA.

Prirodzene, s vysokou pravdepodobnosťou ide o ďalší kanadský žartík v podaní populárnej športovkyne. Iba žeby nie. V nevyspytateľnej kariére talentovanej Genie je možné naozaj všetko.


Tagy: Eugenie Bouchardová

Zdroj:
športky
Foto:
Instagram/geniebouchard; Video: Twitter/Genie Bouchard

DISKUSIA