Hviezda Manchestru City vyzývala na izoláciu: Ale až po odchode dvoch prostitútok!

Kyle Walker
Kyle Walker

MANCHESTER - Obrancovi Manchestru City Kyleovi Walkerovi hrozí od klubu trest za to, že si v čase karanténnych opatrení kvôli pandémii koronavírusu pozvali s kamarátom domov dve prostitútky. Anglický futbalový reprezentant už sa za svoje konanie ospravedlnil.

"Chápem, že ako profesionálny futbalista mám ísť príkladom. Preto sa chcem ospravedlniť rodine, priateľom, klubu i fanúšikom, že som ich sklamal," uviedol Walker. Dvadsaťdeväťročný futbalista s kamarátom strávili v spoločnosti prostitútok, ktorým podľa denníka The Sun zaplatili 2200 libier, noc na stredu. V ten deň potom Manchester City aj sám Walker na sociálnych sieťach vyzývali ľudí, aby dodržiavali vládne nariadenie a zostávali doma v izolácii.

"Futbalisti sú vzory a naši hráči i ďalší zamestnanci podporujú neuveriteľné úsilie zdravotníkov a iných kľúčových osôb v boji s koronavírusom, ako môžu. Kyleov čin ide presne proti tejto snahe. Sme z toho sklamaní, zaznamenali sme jeho rýchle ospravedlnenie a vykonáme vlastné vyšetrovanie," uviedol hovorca úradujúceho majstra Premier League, ktorá je rovnako ako ďalšie súťaže kvôli pandémii prerušená.


Tagy: Manchester City Kyle Walker

Kompletné výsledky a aktuálna tabuľka Priemier League
Zdroj:
ČTK
Foto:
SITA/AP Photo/Ian Walton

DISKUSIA