Majster sveta si nedal pozor na ústa: Messi je polovičný autista, Griezmann by ho mal udrieť!

Lionel Messi (vľavo) z FC Barcelony sa teší z gólu s Antoinem Griezmannom (uprostred) a Luisom Suarezom
Lionel Messi (vľavo) z FC Barcelony sa teší z gólu s Antoinem Griezmannom (uprostred) a Luisom Suarezom

BARCELONA - Futbalisti Barcelony sa herne trápia, titul im uniká a napäté sú podľa všetkého aj vzťahy vo vnútri klubu. Podľa médii navyše Messi prerušil jednania o novej zmluve a čoraz viac sa začína špekulovať o jeho odchode z katalánskeho veľkoklubu.

K aktuálnej situácii sa vyjadril aj  bývalý hráč Barcelony, francúzsky majster sveta z roku 1998 Christophe Dugarry. Ten pre rádio RMC zhodnotil výkony svojho krajana Antoinea Griezmanna, ktorý sa poslednú dobu herne trápi. "Stratil sebadôveru, jeho výkony nie sú dobré. Je pravda, že Messi by mu mohol viac nahrávať, ale úprimne, nečudujem sa mu, Griezmann stráca lopty," povedal 48-ročný Dugarry. 

Následne si však nedal pozor na ústa a nevyberavo sa pustil do Messiho. "Mali by si to medzi sebou vyjasniť. Z koho má Griezmann strach? Z dieťaťa, čo má meter a pól a je to polovičný autista? Ak má nejaký problém, mal by ho udrieť do tváre," vyhŕkol zo seba Dugarry. Za svoje slová sa následne ospravedlnil na Twitteri a rádio túto časť rozhovoru z nahrávky vystrihlo. "Nechcel som stigmatizovať ľudí s poruchami autizmu, to nebol môj úmysel. Ospravedlňujem sa ľuďom, ktorých som urazil," kajal sa.   

Griezmann prišiel do Barcelony minulé leto z Atlética Madrid za 107 miliónov libier. V 28 zápasoch však strelil len sedem gólov a zatiaľ sa mu nepodarilo naplniť očakávania, ktoré do neho Katalánci vkladali. 


Tagy: Lionel Messi FC Barcelona Antoine Griezmann

Kompletné výsledky a aktuálna tabuľka Primera Division
Zdroj:
športky
Autor:
© Zoznam/Mg
Foto:
TASR/AP/Joan Monfort

DISKUSIA