Obrovská tragédia pri zrážke lietadiel: O život prišiel golfový profesionál s tromi deťmi!

Sean Fredrickson s deťmi
Sean Fredrickson s deťmi

IDAHO - Najmenej osem obetí si vyžiadala víkendová zrážka dvoch menších lietadiel v americkom štáte Idaho. Medzi nimi boli tiež golfový profesionál organizácie PGA Sean Fredrickson, jeho syn Hayden a dve nevlastné deti Sofia a Quinn.

Ku kolízii došlo v nedeľu popoludní nad jazerom Coeur d'Alene nachádzajúcim sa zhruba 560 kilometrov od mesta Boise, ktoré je metropolou štátu Idaho. Obe lietadlá sa následne zrútili do jazera. Podľa miestnych úradov nehodu nikto z pasažierov neprežil. 

"Všetci boli tak nadšení, že boli v tom lietadle... Myslím si, že na konci dňa zomreli robením toho, čo mali radi. Boli šťastní, keď boli spolu“ povedala Fredricksonová manželka April oregonskej televízii KPTV.  

"Moja dcéra mala 15 rokov a milovala život, doslova milovala život. Môj malý chlapík Quinn mal 11 rokov a bol mojím najlepším priateľom. Bol vždy v súlade s tým, čo som potrebovala. Môj nevlastný syn [Hayden] práve získal vodičák a mal svoje auto, priateľku a dobrý život. Nepoznám, človeka, ktorý by nemal rád môjho manžela, rozdal by sa pre ostatných," dodala zdrvená Fredricksonová. 


Tagy: tragédia deti lietadlo Sean Fredrickson

Zdroj:
športky, TASR
Foto:
Facebook, Twitter

DISKUSIA