Takýto súboj tu už dlho nebol: V hlavnej úlohe Jágr a zástup slovenských superstar!

Jaromír Jágr v drese Kladna
Jaromír Jágr v drese Kladna

ŠPINDLEROV MLYN - V decembri sa v rámci podujatia Winter Classic uskutoční v Špindlerovom Mlyne súboj hokejových legiend Česka a Slovenska. Pod otvoreným nebom v priestore cieľa zjazdovky by si mali zahrať aj Ľubomír Višňovský, Marián Hossa, Žigmund Pálffy, Peter Bondra, Richard Lintner, Peter Pucher, či Marek Uram.

Súboj legiend je na programe 11. decembra, v rovnaký deň sa na štadióne odohrá aj duel I. českej ligy medzi Vrchlabím a Kladnom. Tvárou podujatia je spolumajiteľ klubu z Kladna Jaromír Jágr. "Keď som prvýkrát počul, kde sa chystajú postaviť štadión, zdalo sa mi to ako bláznovstvo. Čím viac informácií o tom mám, tým viac som presvedčený, že to bude najúspešnejšia akcia, aká tu kedy bola," povedal v utorok na tlačovej konferencii.

Kapacita štadiónu bude 7500 divákov. V nedeľu 12. decembra sa na ňom uskutoční aj zápas českej hokejovej extraligy Hradec Králové - Sparta Praha. Program doplní aj duel v parahokeji medzi Českom a Slovenskom. Správu zverejnil portál idnes.cz.


Tagy: Jaromír Jágr Žigmund Pálffy Ľubomír Višňovský Marián Hossa Peter Bondra Richard Lintner Slovensko Česko Peter Pucher Marek Uram Winter Classic

Kompletné výsledky a aktuálna tabuľka českej Tipsport Extraligy
Zdroj:
TASR
Foto:
Profimedia

DISKUSIA