VIDEO Messiho výraz tváre hovorí za všetko: Argentínska legenda pôsobila ako bez duše

Lionel Messi
Lionel Messi

BARCELONA - Hviezdny Lionel Messi prežíva naozaj náročné obdobie. 33-ročný Argentíčan nebol nikdy bližšie odchodu z Barcelony, ako bolo tomu počas posledných týždňov. Vedenie španielskeho celku však nechcelo o svoju oporu prísť a za jeho služby požadovalo astronomických 700 miliónov eur.

Messi nechcel ísť so svojim milovaným klubom do súdneho sporu a v Barcelone nakoniec zotrval, pričom verejne prehlásil, že súčasný prezident FCB Josep Maria Bartomeu je najväčším problémom klubu. Messi ostal v Barcelone len kvôli jeho láske ku klubu a samotným fanúšikom. Zdá sa, že vnútorne bojuje so svojimi pocitmi, čo dokazujú aj zábery z posledného zápasu proti Elche.


Ten Barcelona vyhrala tesným výsledkom 1:0 a získala trofej Joana Gampera, ktorá sa hrá na počesť tohto bývalého prezidenta klubu od roku 1966. Niektoré kamerový zábery namierené na Lionela Messiho ukázali, že legendárny argentínsky futbalista pôsobil veľmi zamyslene. Doslova chladný a stratený výraz jeho tváre hovoril za všetko, čo asi prežíva.

 


Tagy: Lionel Messi FC Barcelona

Kompletné výsledky a aktuálna tabuľka Primera Division
Zdroj:
športky
Foto:
TASR/AP/Angel Fernandez; Video: streamable.com

DISKUSIA