VIDEO Nevídaný moment v Poprade: Bitka pred začiatkom tretiny! Kanaďana vytočil dlháň z Česka

Bitka pred začiatkom tretiny je v hokeji nevídaným javomBitka pred začiatkom tretiny je v hokeji nevídaným javom Zdroj: Youtube Tipos extraliga

POPRAD - Hokejisti Popradu zdolali v piatkovom zápase 3. kola Tipos extraligy na svojom ľade Banskú Bystricu hladko 7:1. Domáci rozhodli v druhej tretine, ktorú vyhrali 5:1. Bystričania prehrali aj svoj tretí zápas v novej sezóne.

Kuriózna situácia sa stala po príchode na ľad po druhej prestávke. Počas krátkeho vykorčuľovania mužstiev sa do potýčky dostala dvojica Petr Ulrych a Hunter Drew. Dôvodom bolo to, že 196-centimetrový český obranca Ulrych sa korčuľoval po bystrickej polovici ľadu.

Na to sú však v zámorí citliví a 21-ročný Kanaďan to dal patrične najavo. Víťazom súboja bol práve hosťujúci obranca, ktorý však odchádzal predčasne do kabín s krvavým šrámom na tvári.

Domáci naďalej hrali v hernej pohode. Tú korunoval v početnej výhode po biliardovej kombinácii Skokan a Poprad viedol rozdielom šiestich gólov. Konečný výsledok pečatil svojim druhým gólom v zápase kapitán "kamzíkov" Patrik Svitana.

Viac o téme: HK Poprad HC 05 Banská Bystrica Petr Ulrych Hunter Drew