VIDEO Union dokázal vyrabovať Hoffenheim: Oslabení domáci nezvládli záver zápasu

Na snímke uprostred hráč Berlína Taiwo Awoniyi, vpravo brankár Hoffenheimu Oliver BaumannNa snímke uprostred hráč Berlína Taiwo Awoniyi, vpravo brankár Hoffenheimu Oliver Baumann Zdroj: TASR/Uwe Anspach/dpa via AP

HOFFENHEIM - Futbalisti Unionu Berlín natiahli sériu bez prehry v najvyššej nemeckej súťaži na päť zápasov. V pondelkovom stretnutí 6. kola zvíťazili na pôde Hoffenheimu 3:1. Hostia viedli od 59. minúty po jedenástke Maxa Kruseho, domáci navyše prišli o vylúčeného Roberta Skova.

Napriek oslabeniu dokázali v 80. minúte vyrovnať vďaka zásahu Munasa Dabbura, no z troch bodov sa napokon predsa tešili Berlínčania. V 85. minúte skóroval Joel Pohjanpalo a konečný výsledok stanovil v nadstavenom čase Cedric Teuchert, na oba góly prihral Kruse.

Hoffenheim - Union Berlín 1:3 (0:0)
Góly: 80. Dabbur - 59. Kruse (z 11 m), 85. Pohjanpalo, 90.+4 Teuchert, ČK: 58. Skov (Hoffenheim)

Viac o téme: TSG 1899 Hoffenheim 1. FC Union Berlín