Štedré dni v Niké, jeden tipér vyhral 70-tisíc, ďalší 47-tisíc eur!

BRATISLAVA - Uplynulé dni priniesli viacerým tipérom skvelé výhry. Vyčnievajú dvaja z nich. Obaja majú spoločný znak, riskantným vkladom sa tešia z fantastických výhier. V jednom prípade výhra presiahla čiastku 70-tisíc eur, ďalší tipér atakoval takmer 50-tisícovú hranicu.

Na Považie smeruje 70 362 €

Frajerom je tipér z Považia, ktorý si vybral sedem súbojov z Ligy národov a českej hokejovej ligy.  Vkladom poriadne zariskoval, veď šťastie pokúšal 860 €, no pri kurze 81,8 sa raduje zo sumy 70 362 €. Že to bola poriadna dráma, nám sám prezradil: „Šesť zelených zápasov sa rodilo pomerne hladko, no nervy, ktoré som prežíval pri poslednom dieliku tipérskej skladačky, sa nedajú opísať. Slovinci totiž hrali nerozhodne s Kosovom, no ja som potreboval ich víťazstvo. Priebeh duelu som sledoval len prostredníctvom štatistického prenosu a už som sa s peniazmi lúčil. Zrazu však v 94. minúte zasvietilo, že Slovinci kopú penaltu. Nedýchal som, pokým nebliklo, že Iličič premenil. Bolo to poriadne tesné, ale našťastie to dopadlo dobre. Ráno som si aj pozrel zostrih a strelec to premenil s bravúrou.“ 

Zo životnej výhry sa ešte stále veľmi nespamätal. Hovorí, že od eufórie nemohol poriadne zaspať. Už aj vie, kde sumu investuje: „Samozrejme, že si niečo odložím, ale odmalička som sníval, že si raz kúpim športové auto. Splním si tak chlapčenskú túžbu. Keď som okoliu oznámil, koľko som vyhral, všetci len neveriacky krútili hlavou. Kamaráti si ma doberali, že ich musím na tom aute potom povoziť.“ Sympatický tipér s úsmevom dodal, že keď otvoria krčmy, pozve partiu na pivo.

Vďaka Lige národov zarobil 47 705 €!

Na výhru Slovinska čakal aj ďalší tipér. Ten si na svoj tiket vybral osmičku duelu v Ligy národov. Vychádzal jeden papierový predpoklad za druhým, no najväčšie nervy mu spôsobil práve súboj Slovinska s Kosovom. Penaltový gól Iličiča z 94. minúty mu v kombinácii s vkladom 500 eur prinieslo parádnych 47 705 €!

Vyskúšajte šťastie v Niké

Už dnes sa hrá ďalšia porcia súbojov v Lige národov. Na programe je ale aj kopec hokejových duelov, či tenisové konfrontácie na prestížnom turnaji majstrov v Londýne. Skúsite šťastie? Navyše teraz, ak ešte nie ste hráčom Niké, dostanete po registrácii úplne zadarmo 20 €! To sa určite vyplatí. Využite túto jedinečnú príležitosť!


Zdroj:
PR článok
Foto:
Niké

DISKUSIA