VIDEO+FOTO McGregor opäť iný ako všetci ostatní: Na UFC dorazil na luxusnej jachte a Rolls Royce!

Conor McGregor na ostrov v Abú Zabí dorazil na luxusnej jachteConor McGregor na ostrov v Abú Zabí dorazil na luxusnej jachte Zdroj: Facebook - Conor McGregor

ABÚ ZABÍ - To by ani nebol on! Ikonický Conor McGregor dorazil na zápasnícky ostrov v Abú Zabí vo veľkom štýle, o ktorom sa obyčajnému smrteľníkovi môže len snívať.

Na rozdiel od ostatných zápasníkov, ktorí sa na ostrov dostavia letom v preplnenom lietadle, Ír sa na pobreží ostrova Yas objavil na palube luxusnej jachty, ktorú si hocikto len tak nemôže dovoliť. Video z plavby na luxusnom plavidle priniesol aj svojim fanúšikom na sociálnej sieti.

Loď zakotvila tak, aby sa legenda MMA mohla uprene dívať na Etihad Arenu, kde už v sobotu 23. januára vyzve v dlhoočakávanom súboji Dustina Poiriera. 

Podľa zahraničných médií ale luxusné plavidlo nie je jeho a McGregor si loď len prenajal a ukázal tak svetu, že je proste iný ako ostatní. Aj Conor je ale majiteľom plavidla, ktoré si zadovážil v roku 2019 po pamätnom súboji s Nurmagomedovom. Viac ako 22-metrovú loď kúpil za zhruba 3,5 milióna dolárov a teraz opäť potvrdil, že v plavbe na lodi má veľkú záľubu.

Príchod do dejiska UFC McGregor po zakotvení lode okorenil aj prestúpením do luxusného vozidla značky Rolls Royce. Z auta vystúpil sporo odetý Conor, ktorý si to v pestrofarebných nohaviciach a papučiach zamieril do hotela. Teraz ho rovnako ako ďalších zápasníkov čaká množstvo kontrolných testov a niekoľkodňová karanténa na hotelovej izbe. 

Viac o téme: MMA Conor McGregor UFC Dustin Poirier
  • Autor: © Zoznam
  • FOTO: Facebook a Instagram - Conor McGregor, VIDEO: Instagram - Conor McGregor
  • Zdroj: športky

Súvisiace články