Tiger Woods sa zotavuje z desivej autonehody: Keď som na záberoch videl vrak auta...

Tiger WoodsTiger Woods Zdroj: SITA/AP/Eric Gay

AUGUSTA - Americký golfista Tiger Woods pokračuje v rehabilitácii po vážnych zraneniach po februárovej autonehode. Podľa jeho kolegov a rivalov zo zelených grínov sa zdravotný stav pätnásťnásobného víťaza major turnajov postupne zlepšuje, no Woods im bude veľmi chýbať, keď sa vo štvrtok začne v Auguste turnaj Masters.

"Minulý týždeň som ho niekoľkokrát videl. Aj v piatok ráno sme si esemeskovali, písal mi, že sa začína do toho pomaly dostávať. Je mu veľmi ľúto, že nebude môcť byť tu s nami. Nás to rovnako mrzí," prezradil Justin Thomas. Ten podobne ako Rory McIlroy navštívil Woodsa v jeho dome na Floride, kam slávneho golfistu prepustili minulý mesiac z nemocnice. "Bolo fajn ho zbadať v dobrej nálade. Keď som na záberoch videl vrak auta, myslel som si, že bude v nemocnici aspoň šesť mesiacov. V skutočnosti je na tom oveľa lepšie," citovala McIlroya agentúra AFP.

Zdemolované auto Tigera Woodsa Galéria fotiek (9) Zdroj: SITA/AP/Mark J. Terrill

Štyridsaťpäťročný Woods nabúral 23. februára v Los Angeles o 7:12 h ráno a bol jediným účastníkom nehody. Stala sa blízko štvrtí Rolling Hills Estates a Rancho Palos Verdes. S početnými zraneniami nohy ho odviezli do nemocnice, kde podstúpil náročnú operáciu. Golfista si údajne nehodu nepamätá.

Fotogaléria k článku Počet fotiek: 9
Viac o téme: Tiger Woods Rory McIlroy Justin Thomas
  • Autor: © Zoznam
  • Zdroj: TASR