VIDEO likvidačného zákroku na Gündogana: Záložník PSG okamžite vyfasoval červenú kartu

Idrissa Gueye fauloval Ilkaya GündoganaIdrissa Gueye fauloval Ilkaya Gündogana Zdroj: SITA/AP/Thibault Camus

BRATISLAVA - Zverenci Pepa Guardiolu sa po prvom semifinálovom zápase Ligy majstrov priblížili k dosiahnutiu najväčšieho úspechu v klubovej histórii. V stredajšom stretnutí zvíťazili na trávniku Paríža Saint Germain 2:1 a vypracovali si sľubnú pozíciu pred domácou odvetou. Dôležité víťazstvo dosiahli vďaka zlepšenému výkonu v druhom polčase, v ktorom dokázali v rozpätí šiestich minút otočiť skóre zásluhou Kevina De Bruyneho a Riyada Mahreza.

Nádeje domáceho francúzskeho celku pochoval a totálne skomplikoval záložník Idrissa Gueye, ktorý po tvrdom faule na Ilkaya Gündogana obdržal červenú kartu. V oslabení už hráči PSG nedokázali reagovať na napriaznivý výsledok, takže v Manchestri ich čaká veľmi náročná úloha.

Viac o téme: Ilkay Gündogan Idrissa Gueye
  • Zdroj: TASR; Športky