Raiola opäť rozvíril prestupové špekulácie: Pogba chce vyhrávať trofeje a je mu jedno kde!

Paul Pogba a Gonzalo VillarPaul Pogba a Gonzalo Villar Zdroj: SITA/AP/Jon Super

MANCHESTER - Jeden z najvplyvnejších agentov s súčasnom futbalovom svete je rozhodne Mino Raiola. Práve tento agent zastupuje najväčšie futbalové hviezdy, vrátane Francúza Paula Pogbu. Okolo neho sa totiž v posledných dňoch začali opäť šíriť špekulácie, že by mohol opustiť Old Trafford.

"Real Madrid bol pre Paula Pogbu atraktívnym budúcim klubom a záložník chce získať trofeje s Manchestrom United alebo inou špičkovou európskou stranou," tvrdí jeho agent Mino Raiola, ktorý ho spájal s Realom Madrid už predtým. 

Mino Raiola Galéria fotiek (2) Zdroj: Profimedia

Zástupca Pogbu opäť rozvíril spškulácie o jeho budúcnosti v Manchestri United. Na konci minulého roka Raiola uviedol, že záložník je v klube „nešťastný“ a že je potrebné zmeniť tím. Agent necháva opäť otvorené dvere aj do najbližšieho prestupového obdobia, ktoré sa začína už začiatkom leta. 

Pogba, ktorý je zmluvne viazaný do leta 2022, sa neskôr vyjadril na sociálnych sieťach, kde spochybnil tvrdenia týkajúce sa akéhokoľvek odchodu z United. Či je to opäť len hra Mina Raiolu alebo vysoý stredpoliar naozaj odíde z klubu toto leto sa dozvieme už čoskoro. 

Viac o téme: Manchester United Mino Raiola Paul Pogba
  • Autor: © Zoznam
  • Zdroj: Športky