VIDEO Dana White parádne odpromoval Lajoška Kleina: Tento chlapec sa v klietke dlho nezdržiava!

Ľudovít KleinĽudovít Klein Zdroj: Instagram/Ľudovít Klein

BRATISLAVA/LAS VEGAS - Jediný slovenský bojovník v najprestížnejšej organizácii UFCĽudovít „Lajoš“ Klein sa už pripravuje na svoj najbližší zápas. Do oktagonu vstúpi už v sobotu v noci z 8. na 9. mája proti americkému súperovi Michaelovi Trizanovi. Tento zápas odpromovala na sociálnej sieti aj samotná hlava celej organizácie Dana White.

Šéf UFC sa najprv zameral na Kleinovho súpera, "Má bilanciu 8-1. Má na konte štyri ukončenia a je víťazom 27. série Ultimate Fightera. V oktagone má za sebou tvrdých súperov ako Grant Dawson či Luis Peňa. Na nejakú dobu ho vyradili zranenia, ale je späť a bude čeliť veľmi hladnému nováčikovi Ľudovítovi Kleinovi," skonštatoval White.

Nasledne odpromoval slovenského bojovníka, ktorý reprezentuje trnavský Spartakus Fight Gym. Dana White "Klein má bilanciu 17-2 s 8 ukončeniami na KO a 8 na submisiu. Do svojho druhého zápasu v UFC ide s osemzápasovou sériou víťazstiev a z toho knokautoval až sedem súperov. V klietke sa obvykle dlho nezdržiava, má až deväť ukonční v 1. kole, opakujem, deväť ukončení v prvom kole! Tento chlapík prichádza bojovať a robí všetko pre to, aby nenechal výsledok v rukách rozhodcov. Má až 94% ukončení pred limitom."

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Dana White (@danawhite)

 

Viac o téme: Dana White Ľudovít Klein Michael Trizano
  • Autor: © Zoznam
  • VIDEO: Instagram/Dana White
  • Zdroj: Športky