Lajoš Klein je sklamaný: Prehra ma extrémne mrzí! Vrátiť sa plánuje ešte silnejší

Ľudovít Ľudovít "Lajoš" Klein bojoval v klietke proti Mikeovi Trizanovi Zdroj: Profimedia

BRATISLAVA - Ľudovít "Lajoš" Klein sa predstavil druhýkrát v UFC. Po víťazstve nad Shaneom Youngom bol tentoraz jeho súperom Mike Trizano, pre ktorého to bol piaty zápas v rámci najslávnejšej organizácie sveta. Klein predviedol tvrdý a bojovný výkon, ktorý tentoraz na víťazstvo nestačil, keď rozhodcovia jednohlasne priznali víťazstvo Trizanovi.

Rodák z Nových Zámkov sa vyjadril na Instagrame, kde svoju prehru opísal veľmi kriticky. „Prehra ma naozaj extrémne mrzí, pretože som mal brutálne natrénované. Nevychádzalo mi však nič z toho, čo som chcel robiť. O to viac ma to mrzí. Súper bol pripravený kvalitne, mám od neho peknú pečiatku na oku."

Lajoš však vie, že táto prehra ho môže posunúť iba dopredu. "V športe sa aj prehráva, dokážem prijať prehru. Hoci som skutočne na*ratý a nešťastný, že som vás sklamal, pretože som išiel po víťazstvo. Dám sa dokopy, budeme do toho šliapať ešte viac a naplno."

Slovenskému borcovi treba ale určite pogratulovať. Jeho druhý zápas v UFC bol výborný a len jeden šikovný úder ho delil od víťazstva. 

Viac o téme: UFC Ľudovít Lajoš Klein Mike Trizano
  • Autor: © Zoznam
  • VIDEO: Twitter
  • Zdroj: Športky

Súvisiace články