VIDEO Ľudovít Klein po ťažkom zápase v UFC prehráva: Bola to dráma až do konca!

Ľudovít Ľudovít "Lajoš" Klein bojoval v klietke proti Mikeovi Trizanovi Zdroj: Profimedia

LAS VEGAS - Ľudovít "Lajoš" Klein sa predstavil druhýkrát v UFC. Po víťazstve nad Shaneom Youngom bol tentoraz jeho súperom Mike Trizano, pre ktorého to bol piaty zápas v rámci najslávnejšej organizácie sveta. Klein predviedol tvrdý a bojovný výkon, ktorý tentoraz na víťazstvo nestačil, keď rozhodcovia jednohlasne priznali víťazstvo Trizanovi.

Klein nastupoval do zápasu nabudený a odhodlaný. Na nástupe niesol hrdo na pleciach slovenskú vlajku a nastupoval na pieseň od AC/DC Highway to Hell. 

Lajoš absolvoval jeden z najťažších, ak nie najťažší zápas svojej kariéry. V rámci prvého kola bol Slovák presnejší a nebezpečnejší. V druhom sa Trizano dostával do zápasu viac a v treťom kole o svojom víťazstve presvedčil rozhodcov niekoľkými presnými údermi, pričom v závere takmer Lajoša ukončil submisiou.

Všetci traja rozhodcovia nakoniec priznali víťazstvo Američanovi Trizanovi, ktorý si pripísal svoj deviaty triumf v kariére. Klein predviedol tvrdý a bojovný výkon, ktorý tentoraz na víťazstvo nestačil a pripísal si tretiu prehru v profikariére, prvú po ôsmich víťazstvách v rade. 

Na prehru reagoval aj samotný Lajoš Klein

Attila svojho zverenca pochválil 

Viac o téme: UFC Ľudovít Klein Mike Trizano
  • Autor: © Zoznam
  • VIDEO: YouTube, Twitter
  • Zdroj: Športky

Súvisiace články