Jake Paul do prestrelky bezhlavo zapojil aj dcéru šampióna: Môžem ti škaredo zmeniť život!

Kamaru Usman obhájil titul šampiónaKamaru Usman obhájil titul šampióna Zdroj: SITA/AP/Gary McCullough

BRATISLAVA - Kontroverzný youtuber Jake Paul teraz už vážne prestrelil. Do hry totiž zapojil dcéru šampióna UFC, čo môže byť v konečnom dôsledku tvrdý krok vedľa. Či toto bezhlavé volanie o pozornosť Usman vypočuje, je otázkou najbližších dní.

Kamaru Usman už Jakea Paula varoval, aby si dával pozor na slová. Po tom, čo Usman zvíťazil nad Masvidalom, sa ho novinári pýtali na potenciálny zápas medzi Paulom a Cormierom, pričom úspešný obhajca opasku welterovej váhy konštatoval, že keď bude treba, tak sa o Paula postará sám. 

Paul síce okamžite výzvu prijal, no Usman mu odkázal, že nie je "Disneyho dieťa", preto by si mal dávať pozor na to, čo hovorí. Jake Paul sa tohto prirovnania okamžite chytil a na twitter zavesil fotku Usmana a jeho dcéry v Disneylande.

Kamaru Usman sa k tejto fotke následne vyjadril. "Rozumiem, že si myslíš, že je to hra. A asi si neuvedomuješ, že takto ľudia dospejú k zraneniam. Ja sa na bitky nehrám, môžem ti skutočne škaredo zmeniť život v tom najhoršom zmysle," napísal šampión UFC. 

Aj keď napätie medzi oboma zjavne stúpa, existuje len mizivá šanca, že sa v zápase nakoniec stretnú. Dana White má totiž Jakea Paula plné zuby, je teda nepravdepodobné, že by UFC na takýto zápas uvoľnila svojho šampióna. A rozhodne sa Jake Paul ani jeho brat nepredstavia na akciách UFC.  

Viac o téme: UFC Kamaru Usman Jake Paul
  • Autor: © Zoznam
  • Zdroj: športky

Súvisiace články