VIDEO Bratia youtuberi nekončia, detským kúskom naštvali Floyda: Kam to tento šport smeruje?

Floyd Mayweather, Jake PaulFloyd Mayweather, Jake Paul Zdroj: Youtube/Tobin

BRATISLAVA - Včera mali Logan Paul a Floyd Mayweather svoju prvú mediálnu šou pred exhibičným boxerským duelom, ktorý je naplánovaný na 6. júna. Všetko prebiehalo v pokojnej atmosfére až do momentu, keď sa Floyd postavil oproti Jakeovi.

Mayweather sa totiž počas tlačovky okrem Logana zameral aj na Jakea, keď konštatoval, že v jednu noc dokáže poraziť oboch bratov. Tento mediálny brífing (video nižšie) pripomínal amatérske divadelné predstavenie do momentu, kým sa svetoznámy boxer nestretol s mladším z bratov Loganovcov. Jake totiž ukradol Floydovi šiltovku – áno, čítate dobre, šiltovku, čo vyvolalo medzi mediálnymi hviezdami roztržku, do ktorej sa zapojili aj štáby a ochranka oboch zúčastnených. 

 

 

Konflikt pripomínajúci bitku štvorročných chlapcov v pieskovisku o hrable pri stavaní pieskového hradu Jake vyšpičkoval vetou "Gotcha hat". Svoj detinský čin neskôr zavŕšil tetovaním na pravej nohe, o čom samozrejme stihol informovať fanúšikov na sociálnej sieti. Jake navyše okamžite spustil predaj novej kolekcie oblečenia s názvom "gotcha hat", pričom na stránke pochopiteľne dominujú šiltovky. 

 

 

Jake Paul tak znova zaujal médiá, čím si rozhodne splnil cieľ. Musíme len veriť, že sa z bojových športov nestane len mediálna fraška, ktorá bude časom ľudí skôr odrádzať ako lákať pred obrazovky či monitory. Samozrejme, šou k boxu či MMA patrí, na druhú stranu ale treba podotknúť, že bojovník sa prednedávnom rodil v gyme častejšie ako na internete. Kto vie, možno sme svedkami revolúcie a bojovníkom sa stane len ten, kto bude mať na sociálnych sieťach lepší kontent. 

 

Viac o téme: Floyd Mayweather Logan Paul Jake Paul
  • Autor: © Zoznam
  • Zdroj: športky