Filip Šebo nešetrí kritikou: Tento človek by mal v Slovane okamžite skončiť!

Filip ŠeboFilip Šebo Zdroj: SITA/Jozef Jakubčo

BRATISLAVA - Darko Milanič už nie je tréner futbalistov Slovana Bratislava. Vedenie klubu ho s okamžitou platnosťou odvolalo po nedeľnej prehre 0:1 s DAC Dunajská Streda v dueli 8. kola nadstavbovej časti Fortuna ligy v skupine o titul.

Spolu s Milaničom končí pri mužstve aj jeho asistent Novica Nikčevič. "Hlavným dôvodom trénerskej zmeny je séria nevydarených výkonov a nepriaznivých výsledkov. Museli sme konať a rozhodli sme sa odvolať Darka Milaniča z pozície hlavného trénera. Trénerská otázka je v štádiu riešenia, o tom, kto mužstvo povedie v ďalších zápasoch, budeme informovať v priebehu najbližších dní," uviedol pre klubový web generálny riaditeľ Slovana Ivan Kmotrík ml.

K situácii sa na sociálnej sieti vyjadril aj bývalý slovenský reprezentant a útočník Slovana Filip Šebo. "Nerozumiem jednej veci. Prečo stále vyhadzujeme trénerov, ktorých vyberajú tí istí ľudia? Prečo nevyhodíme človeka, ktorý týchto trénerov vyberá" pýta sa Šebo. "To isté s hráčmi. Aj chlapec z ulice chce hrať za Slovan.Chce mať auto, byt, super plat. Nikto nepovie nie, ale ten kto vyberá tých hráčov, ten nech skonči. Okamžite!," dodal rozohnený Šebo.

Filip Šebo reaguje na Galéria fotiek (3) Zdroj: Instagram - sebofilip

Po prehre 0:3 na pôde Spartaka Trnava v 7. kole nadstavby sa objavili medializované informácie o údajnom návrate Vladimíra Weissa st. na lavičku Slovana. Milanič však viedol mužstvo v odvete semifinále Slovnaft Cupu proti Dukle Banská Bystrica vo Zvolene i v nedeľnom šlágri FL proti DAC.

Viac o téme: Filip Šebo ŠK Slovan Bratislava
  • Autor: © Zoznam
  • Zdroj: športky, TASR