Črtá sa ďalší zaujímavý prestup: Sparta Praha chce slovenského reprezentanta

Martin Koscelník (Slovensko), Alexander Satariano (Malta) a Steve Borg (Malta)Martin Koscelník (Slovensko), Alexander Satariano (Malta) a Steve Borg (Malta) Zdroj: TASR/Jaroslav Novák

PRAHA - Kariéra slovenského futbalového reprezentanta Martina Koscelníka by od novej sezóny mohla pokračovať v Sparte Praha. Vedenie aktuálne druhého tímu tabuľky najvyššej českej súťaže má podľa tamojších médií záujem o 26-ročného pravého obrancu obliekajúceho si dres Slovana Liberec.

Koscelník prišiel pod Ještěd v lete 2018 z Michaloviec. Rýchlo sa prepracoval do základnej zostavy a momentálne patrí medzi opory klubu zo severu Čiech, s ktorým má platný kontrakt do júna 2023. Jeho solídne výkony v Liberci neunikli pozornosti reprezentačných trénerov, ktorí ho využili zatiaľ v štyroch medzištátnych zápasoch. Koscelník by nemal chýbať v konečnej nominácii Štefana Tarkoviča na EURO 2020.

V prípade prestupu na Letnú by sa stretol v jednom tíme s krajanmi Dávidom Hanckom a Lukášom Štetinom, ktorí tiež hrávajú v obrannej línii.

Viac o téme: AC Sparta Praha FC Slovan Liberec Martin Koscelník
  • Autor: © Zoznam
  • Zdroj: TASR

Súvisiace články