VIDEO Chorvátsko v príprave s nevýrazným výkonom: Vicemajstri sveta remizovali s Arménskom

Chorvátsky futbalista Luka Modrič (vľavo) a Artak GrigoryanChorvátsky futbalista Luka Modrič (vľavo) a Artak Grigoryan Zdroj: TASR

BRATISLAVA – V prípravnom zápase pred futbalovými ME 2020 remizovali reprezentanti Chorvátska s Arménskom 1:1. Súperi Slovenska v kvalifikácii MS 2022 viedli od 24. minúty, keď otvoril skóre hlavou Ivan Perišič. Arménsko vyrovnalo v 72. minúte zásluhou striedajúceho Wbeymara Angula.

Ďalší zo súperov SR v boji o svetový šampionát Slovinsko remizoval v Severnom Macedónsku 1:1. Remízu zabezpečil Slovincom v siedmej minúte nadstaveného času Domen Črnigoj.