VIDEO Suárezov syndróm aj na EURO: Rüdiger v šlágri gigantov pohrýzol Pogbu!

Antonio Ruediger, Paul Pogba a Robin Gosens v súbojiAntonio Ruediger, Paul Pogba a Robin Gosens v súboji Zdroj: SITA/AP/Matthias Hangst

MNÍCHOV - Futbalisti Nemecka prehrávali po prvom polčase šlágra Skupiny F s Francúzskom 0:1. Vedenie futbalistov z krajiny galského kohúta "zariadil" vlastný gól Matsa Hummelsa z 20. minúty zápasu.

O zaujímavý moment sa postaral nemecký obranca Antonio Rüdiger hrávajúci za londýnsku Chelsea. Rüdigera totiž v závere úvodného polčasu zachytili kamery, ako sa priblížil k chrbtu Paula Pogbu a pokúsil sa o niečo podobné ako svojho času neslávne preslávený uruguajský "kanibal" Luis Suárez.

Reakcia Pogbu na kontakt s nemeckým obrancom je dosť jasným dôkazom toho, že tam k nejakému kontaktu so zubami nemeckého zadáka mohlo dôjsť i keď na kamere to jednoznačne nemožno identifikovať. Na sociálnych sieťach sa okamžite rozbehli početné diskusie komentujúce tento moment.

Okrem Nemecka a Francúzska sú v takzvanej skupine smrti aj Maďarsko a Portugalsko, ich dnešný vzájomný súboj priniesol hladký triumf obhajcov trofeje z Portugalska (3:0), ktorý dvomi gólmi spečatil historický rekordér Cristiano Ronaldo.

Viac o téme: Nemecko Francúzsko Paul Pogba Antonio Rüdiger
  • Zdroj: Športky