VIDEO Ďalší kuriózny vlastenec na EURO! Brankár Španielska poslal Chorvátov do vedenia

Na snímke brankár Španielska Unai Simón po tom, ako si dal vlastný gól v 20. minúte v zápase osemfinále ME vo futbale Chorvátsko - ŠpanielskoNa snímke brankár Španielska Unai Simón po tom, ako si dal vlastný gól v 20. minúte v zápase osemfinále ME vo futbale Chorvátsko - Španielsko Zdroj: SITA/AP/Jonathan Nackstrand

KODAŇ - Poriadne kuriózny gól otvoril skóre osemfinálového zápasu medzi Chorvátskom a Španielskom. Brankár "La Furia Roja" Unai Simón si dal vlastný gól v 20. minúte, keď sa mu nepodarilo spracovať prihrávku Pedriho od polovice ihriska.

Španieli napokon dokázali vyrovnať v 38. minúte zásluhou Sarabiu a polčasový stav tak bol nerozhodný 1:1.

Viac o téme: Španielsko Chorvátsko Unai Simon
  • Zdroj: športky