Volejbalová veľmoc takmer dostala nečakanú facku: Skvelý obrat proti outsiderovi!

Taliansko sa na úvod vytrápilo s KanadouTaliansko sa na úvod vytrápilo s Kanadou Zdroj: SITA/AP/Frank Augstein

TOKIO - Talianski volejbalisti vyhrali v sobotu v prvom zápase olympijského turnaja v Tokiu nad Kanadou 3:2. Zápas sa im podarilo otočiť z mimoriadne nepriaznivého vývoja, keď súper išiel do vedenia 2:0 po jasne víťaznom sete 25:18. Úspešne do bojov v B-skupine vstúpili Brazílčania, ktorí si poradili s Tuniskom hladko 3:0.

Úspešne do bojov v B-skupine vstúpili Brazílčania, ktorí si poradili s Tuniskom hladko 3:0. Svoj úvodný duel na OH zvládli aj Rusi štartujúci pod hlavičkou Ruského olympijského výboru (ROC). Štvrtí z OH 2016 síce s Argentínou prehrali prvý set 21:25, no v ďalších troch dominovali a napokon vyhrali 3:1.