VIDEO Tri góly za šesť minút a výstavný zásah: Everton v Premier League predviedol parádny obrat!

Michael Keane a Chris WoodMichael Keane a Chris Wood Zdroj: SITA/AP/Martin Rickett

LIVERPOOL - Futbalisti Evertonu tromi gólmi počas šiestich minút otočili skóre domáceho zápasu proti Burnley a v 4. kole anglickej ligy vyhrali 3:1.

Všetky góly zápasu sa vtesnali do trinásťminútového úseku v druhom polčase. Ako prvý skóroval tím Burnley, ktorý v 53. minúte poslal hlavou do vedenia kapitán Ben Mee.

Ben Mee dáva gól Galéria fotiek (4) Zdroj: SITA/AP/Martin Rickett

Za sedem minút však tiež hlavou po centri vyrovnal Michael Keane a v 65. minúte výsledok krásnou ďalekonosnou strelou otočil Andros Townsend. Poistku pridal hneď po minúte z brejku Demarai Gray.

Everton s novým skúseným trénerom Rafaelom Benitezom vyhral tretí zápas v sezóne a má na štvrtom mieste tabuľky 10 bodov rovnako ako vedúci Manchester Unitetd, Chelsea a Liverpool. Burnley je s jedným bodom tretí od konca.

Everton - Burnley 3:1
Góly: 60. M. Keane, 65. Townsend, 66. Gray - 53. Mee

Viac o téme: Everton Andros Townsend FC Burnley