Mrazivé skutočnosti v prípade zosnulého Tomáša (†27): Samovražda! Svoje auto nasmeroval pod vlak

Zosnulý hokejista Tomáš ProkopZosnulý hokejista Tomáš Prokop Zdroj: Profimedia

ČESKÉ BUDĚJOVICE - Minulý týždeň otriasla hokejovým svetom na Slovensku a v Česku tragická správa o smrti mladého hokejistu Tomáša Prokopa. Informáciu o jeho smrti priniesol oficiálny klubový web Motoru České Budějovice, za ktorý obranca hrával. Krátko po jeho smrti vyplávali na povrch skutočnosti, ktoré sa nepočúvajú ľahko.

Usporiadaný život iba navonok

Prokop mal navonok usporiadaný život so svojou partnerkou, s ktorou zdieľal na sociálnych sieťach všetky momenty zo svojho života. Podľa infomácií Blesku.cz sa však s priateľkou rozišli a na hokejistu sa zvalili ďalšie problémy, ktoré ho mali dohnať až k tomu najhoršiemu, samovražde. Mladý hokejista mal nasmerovať svoje auto pod kolesá vlaku. Z auta hasiči vyberali už iba jeho nehybné telo.

Informáciu o tomto čine potvrdil aj manažér klubu Českých Budějovíc Tomáš Kučera, ktorý tragickú správu zverejnil aj na svojom Twitteri. 

Mrazivé detaily nehody

Hovorkyňa hasičov potvrdila, že išlo o nehodu, pri ktorej sa auto zrazilo s vlakom: "Nehoda sa stala pri Hlubokej nad Vltavou, časti obce Bavorovice. K nehode vycestovala profesionálna jednotka zo stanice České Budějovice a jednotka podnikových hasičov SŽ České Budějovice. Prieskum potvrdil pôvodné ohlásenie a to že na železničnom priecestí došlo k zrážke vlaku s osobným autom. Následky zrážky neprežil vodič osobného auta, lekár ZZS u neho konštatoval smrť," povedala hovorkyňa s tým, že vo vlaku cestovali tri osoby, ale žiadna z nich našťastie nebola zranená.

Hovorkyňa ďalej dodala aj detaily o zásahu: "Zasahujúci hasiči zaistili miesto nehody a následne zahájili vyslobodzovanie tela. Samotné vyslobodenie zabralo hasičom vzhľadom k totálnemu zničeniu auta takmer dve hodiny." 

Viac o téme: HC Motor České Budějovice Tomáš Prokop
  • Autor: © Zoznam
  • Zdroj: Športky
 
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy