VIDEO Po senzačnom zlyhaní v Lige majstrov ďalší šok: Real nevyhral ani tretí zápas po sebe!

Eden HazardEden Hazard Zdroj: Profimedia

BARCELONA - Futbalisti Realu Madrid utrpeli prvú prehru v tejto sezóne La Ligy. V 8. kole najvyššej španielskej súťaže podľahli domácemu Espanyolu Barcelona 1:2. Zostali však na čele tabuľky o skóre pred Atleticom Madrid.

Realu sa v Barcelone nepodarilo rehabilitovať za šokujúcu domácu prehru 1:2 so Šeriffom Tiraspoľ v Lige majstrov. Espanyol viedol od 17. minúty zásluhou Raula de Tomasa. Po hodine hry zvýšil náskok nováčika Alaix Vidal. Real gólom Karima Benzemu už iba skorigoval výsledok.

Prvú prehru v sezóne si zapísali aj hráči FC Sevilla, ktorí podľahli domácej Granade 0:1. Jediný gól strelil v 25. minúte Ruben Rochina. Sevilla je v tabuľke štvrtá, odohrala však o zápas menej ako väčšina konkurentov. Pre Granadu to bolo premiérové víťazstvo v ročníku.