Šláger v Premier League poznačil nechutný incident, Manchester City podal sťažnosť

Lavička Manchestru CityLavička Manchestru City Zdroj: Profimedia

LIVERPOOL - Predstavitelia Manchestru City si po nedeľňajšom šlágri anglickej futbalovej ligy v Liverpoole (2:2) sťažovali na to, že jeden z domácich fanúšikov napľul na člena ich realizačného tímu. Vedenie Liverpoolu už podľa Sky Sport začalo prípad vyšetrovať.

Tréner City Pep Guardiola uviedol, že incident pri zápase nezaznamenal a dozvedel sa o ňom až neskôr od svojich kolegov. "Neviem, čo sa stalo. Počul som niečo z tribúny - niečo nepekné smerom k realizačnému tímu. Ale neviem, k čomu presne došlo, nevidel som zábery," povedal španielsky kouč.

"Som si však absolútne istý, že ak sa to stalo, Liverpool proti tomu človeku zakročí. Liverpool je väčší ako takéto správanie. Nič sa na mojom obdivu k tomuto klubu nezmení. Rovnako ako keď sme sem prišli pred dvoma alebo troma rokmi a zničili nám autobus. Boli to len určití ľudia, nie Liverpool," dodal Guardiola.

Tabuľku Premier League po 7. kole vedie Chelsea o bod pred Liverpoolom, s odstupom ďalšieho bodu je kvarteto Manchester United, City, Everton a Brighton.

Viac o téme: Pep Guardiola Manchester City Liverpool FC
  • Autor: © Zoznam
  • Zdroj: ČTK
 
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy