FOTO Emotívna rozlúčka Petra Sagana s tímovými kolegami: Ďakujem za všetko, Bora-Hansgrohe!

Peter Sagan v drese Bora-hansgrohePeter Sagan v drese Bora-hansgrohe Zdroj: SITA/Ivan Fleischer

BERLÍN - To, že Peter Sagan po tejto sezóne odchádza z nemeckého tímu Bora-hansgrohe sme vedeli už dávno. V nedeľu však za tento celok odjazdil posledné preteky - klasiku Paríž-Roubaix. V závere pôsobenia to však nebola vydarená derniéra, keďže po páde skončil až ďaleko v poli porazených. Rozlúčka s tímovými kolegami však nemohla chýbať. Práve fotky z nej uverejnil Sagan na sociálnej sieti Instagram a k nim pridal naozaj rozlúčkový text.

"Čas letí. Najmä keď si užívate to, čo robíte, v skvelej spoločnosti," začal trojnásobný majster sveta. "Zdá sa, akoby to bolo včera, keď som si podal ruku s Ralphom Denkom a pridal sa k rodine menom Bora-hansgrohe. Odvtedy však uplynulo už päť rokov!" 

Posledná večera medzi svojimi dlhoročnými kolegami a kamarátmi bola pre Sagana emotívna, čo potvrdil aj v nasledujúcich riadkoch. "Počas tých rokov sme veľa oslavovali a povzbudzovali sa. Ale mali sme aj niekoľko ťažkých chvíľ. Z môjho pohľadu nás tento tímový duch v dobrých i zlých časoch posilnil."

V závere príspevku ešte venoval pár riadkov spoznorom, ktorý ho taktiež podržali a vedeli správne namotivovať, keď to potreboval. Príspevok zakončil jednoduchým, ale veľavravným "ďakujem".

Viac o téme: Peter Sagan Bora-Hansgrohe Ralph Denk
  • Autor: © Zoznam
  • Instagram/petosagan
  • Zdroj: Športky