VIDEO Barcelona pod dočasným trénerom len remizovala s Alavesom, Sevilla zdolala Osasunu

Sergio BusquetsSergio Busquets Zdroj: SITA/AP/Joan Monfort

BARCELONA - Hráči FC Barcelona pod vedením dočasného trénera Sergiho Barjuana iba remizovali na vlastnom štadióne s Deportivom Alaves 1:1 v sobotňajšom zápase 12. kola La Ligy. Memphis Depay otvoril skóre v 49. minúte, lenže už o tri minúty neskôr vyrovnal hosťujúci Luis Rioja a "Blaugranas" nezvíťazili v treťom ligovom súboji za sebou. V neúplnej tabuľke figurujú až na deviatej priečke.

Sevilla nezaváhalA a po víťazstve 2:0 doma nad Osasunou Pamplona sa drží na rovnakej bodovej úrovni na čele tabuľky s Realom Madrid i San Sebastianom. Pamplona po dobrom vstupe do sezóny nedokázala zvíťaziť v treťom stretnutí za sebou.