VIDEO Xavi reaguje na zdrvujúce správy o konci Agüera: To, čo sa dostalo von, nie je pravda!

Xavi HernándezXavi Hernández Zdroj: SITA/AP/Joan Monfort

BARCELONA - Španielsky futbalový tréner Xavi Hernández poprel informácie o tom, že Sergio Agüero pre problémy so srdcom ukončí kariéru. V sobotu sa objavili špekulácie, že tridsaťtriročný futbalista má odchod na predčasný dôchodok oznámiť budúci týždeň počas tlačovej konferencie.

"To, čo sa dostalo von, nie je pravda," povedal legendárny hráč Barcelony. "Rozprávali sme sa, je pokojný a šťastný. Požiadal som ho, aby sa vrátil, keď sa bude cítiť dobre."

Agüero zostáva pozitívny

Informácie o ukončení kariéry dementoval minulý týždeň aj samotný futbalista: "Riadim sa odporúčaniami klubových lekárov, podstupujem liečbu, testy a sledujem svoj pokrok v trojmesačnom intervale. Vždy som pozitívny," napísal Agüero na sociálnej sieti twitter.

Pred troma týždňami ho museli hospitalizovať pre problémy s dýchaním, ktoré mal počas ligového zápasu s Alavesom. Striedal už v prvom polčase, pričom sa sťažoval na bolesť v hrudníku a hneď putoval do nemocnice na vyšetrenie. Po desiatich úspešných rokoch v Manchestri City prestúpil tridsaťtriročný hráč do Barcelony len toto leto. Informácie priniesla agentúra dpa.

Viac o téme: FC Barcelona Espanyol Barcelona Xavi Hernández Sergio Agüero
  • Autor: © Zoznam
  • VIDEO: La Liga
  • Zdroj: TASR
 
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy