VIDEO Prešprintoval Marcela a padol: Desivá scéna v Lige majstrov pripomenula kolaps Eriksena

Adama Traoré po kolapse v opatere lekárovAdama Traoré po kolapse v opatere lekárov Zdroj: Profimedia

TIRASPOĽ - Real Madrid odplatil Šeriffu Tiraspoľ šokujúcu domácu prehru 1:2. Stretnutie v Moldavsku ale poznačil desivý okamih, pri ktorom všetkým na štadióne poriadne zatrnulo.

V Moldavsku sa Real ujal vedenia v 20. minúte zásluhou Davida Alabu, ktorého priamy kop smerujúci do stredu bránky tečoval jeden z obrancov domáceho tímu. Tesne pred polčasovou prestávkou zvýšil na 2:0 Toni Kroos a keď v 56. minúte pridal tretí gól Karim Benzema, o víťazovi bolo v Moldavsku rozhodnuté.

Adama Traoré a Casemiro Galéria fotiek (2) Zdroj: SITA/AP/Sergei Grits

V 79. minúte ale boli všetci prítomní svedkami desivého momentu, keď sa domáci futbalista a reprezentant Mali Adama Traoré prehnal popri brazílskom zadákovi Realu Marcelovi. Po dychtivom šprinte sa ale 26-ročný futbalista chytil za hrudník a následne sa zosunul na trávnik, kde mu okamžite na pomoc prišli zdravotníci.

Pripomenul kolaps Eriksena

Traoré, ktorý odpadnutím pripomenul šokujúci incident Eriksena z Eura, bol pri vedomí odnesený rovno do kabíny a na jeho miesto prišiel rumunský obranca Maxim Cojocaru. Bližšie podrobnosti o jeho zdravotnom stave neboli zverejnené. Šeriff so šiestimi bodmi už v skupine naisto obsadí tretiu priečku a na jar si tak zahrá v šestnásťfinále Európskej ligy.

Viac o téme: Marcelo Šeriff Tiraspoľ Real Madrid CF Adama Traoré
  • Zdroj: TASR, Športky