VIDEO Napľul si do dlane a plesol reportérku po zadku: Fanúšik dostal zákaz vstupu na štadión

Fanúšik futbalistov Fiorentiny dostal trojročný zákaz vstupu na štadión Fanúšik futbalistov Fiorentiny dostal trojročný zákaz vstupu na štadión Zdroj: Reprofoto - YouTube/Fcm Sport

FLORENCIA - Fanúšik futbalistov Fiorentiny dostal trojročný zákaz vstupu na štadión za nevhodné správanie k televíznej reportérke. Štyridsaťpäťročný muž novinárku po sobotňajšom zápase v Empoli v živom vysielaní plesol po zadku.

Reportérka lokálnej Toscana TV Greta Beccagliaová natáčala pred štadiónom krátko po skončení toskánskeho derby, ktoré domáce Empoli vyhralo 2:1. Jeden z prechádzajúcich hosťujúcich fanúšikov ju udrel po zadku, pričom z televíznych záberov sa zdá, že si predtým do dlane napľul.

Muž bol následne identifikovaný a za svoje správanie po porážke svojho tímu sa ospravedlnil. Pľuvnutie poprel, vraj len kašľal. Policajný prezident Florencie mu už udelil trojročný zákaz vstupu na štadión Fiorentiny, tým sa však pre neho prípad nekončí.

Beccagliaová totiž ospravedlnenie za dostatočnú satisfakciu nepovažuje a muža zažalovala. "Ospravedlnenie? Ani som to nečítala, ale aj tak ho neprijímam. Zvádzam svoj vlastný boj a tiež za všetky dievčatá, ktoré takto trpia dennodenne, aj keď pri tom nie sú kamery," povedala dvadsaťsedemročná reportérka.

Viac o téme: Fiorentina Empoli Greta Beccagliaová
  • Autor: © Zoznam
  • VIDEO: YouTube/Fcm Sport; Instagram/gretabeccaglia
  • Zdroj: ČTK
 
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy