VIDEO Súperi už oslavovali istý gól: Mladý slovenský brankár ohúril neuveriteľným zákrokom!

Hokejisti HK 95 Panthers Považská Bystrica velebia brankára Tomáša Hrušíka po famóznom zákrokuHokejisti HK 95 Panthers Považská Bystrica velebia brankára Tomáša Hrušíka po famóznom zákroku Zdroj: Reprofoto JOJ Šport

LEVICE - Súperi sa už radovali, komentátor hlásil gól. Iba 21-ročný brankár HK 95 Panthers Považská Bystrica Tomáš Hrušík ohúril v druhej najvyššej slovenskej hokejovej súťaži SHL na ľade HK Levice naozaj bravúrnym zákrokom.

V úvode druhej časti hry bol v Leviciach nerozhodný stav 1:1, keď pri chuti hrajúci center prvého útoku Levíc René Svitana rozbehol nádejnú akciu domácich. Tú následne zakončoval do odkrytej bránky hostí jeho spoluhráč Lukáš Olejník, ktorý, ako sa najprv každému zdalo, prekonal Hrušíka v bránke Považskej Bystrice a so spoluhráčmi začal gól oslavovať.

O góle bol presvedčený aj komentátor zápasu, ktorý ho bral ako istú vec, následné rozhodnutie a spomalené zábery ale ukázali, že famózna bravúra v podaní hosťujúceho gólmana už istému zásahu domácich zabránila a paráda Hrušíka tak rozhodne bude patriť medzi najkrajšie brankárske zákroky na Slovensku v uplynulom roku. Gólman sa pochopiteľne dočkal okamžitých gratulácií a poďakovaní od spoluhráčov, ktorí už zrejme tiež videli puk vo vlastnej bránke.

Práve o gól obratý Lukáš Olejník sa napokon stal hrdinom súboja 27. kola SHL, keď v predĺžení rozhodol dramatický duel gólom na 3:2 a opäť po asistencii agilného Svitanu. Hosťom z Považskej Bystrice tak napokon brankárska bravúra Hrušíka a tiež vedenie 2:1 po dvoch tretinách k triumfu nestačili.

Viac o téme: HK Levice HK 95 Panthers Považská Bystrica Tomáš Hrušík
  • Zdroj: Športky